македонски shqip english
 
Физички лица
Трансакциски сметки
Платен промет
Картички
Кредити
Ризико кредитно животно осигурување
Ненаменски потрошувачки кредити за приматели на плата/пензија преку Банката
Депозити
Кусур штедење
Онлајн штедење
Мобилно банкарство
Електронско банкарство
Електронски сервиси за информирање
Менувачко работење
Трезорско работење
Апликации физички лица
Стандардна табела со податоци по одделни кредити и депозити
Правни лица
Сметки
Платен промет
Бизнис картички
Кредити
Депозити
Документарно работење
Електронско банкарство
Трезорско работење
Апликации правни лица
Работа со хартии од вредност
MoneyGram - меѓународен трансфер на пари

 

            ЧЛЕН НА

 

Референтни каматни стапки

 

Соопштенија за јавност 2020

Известување за работата на експозитурите и филијалите на ТТК Банка АД Скопје на 28-ми август 2020 година (петок)

 

 

Почитувани корисници,

 

Ве известуваме дека по повод претстојниот празник – „Успение на Пресвета Богородица“, Голема Богородица, на 28-ми август 2020 година (петок) ќе работат следните експозитури и филијали на ТТК Банка АД Скопје:

 

 

Експозитура/Филијала

Адреса

Работно време

Филијала Тетово

бул. „Илинденска“ бр. 2б, Тетово

од 08:00 до 16:00 часот

Експозитура Тетово платен промет

ул. „Илирија“ бр. 40, Тетово

од 08:00 до 16:00 часот

Експозитура Тетово Илинденска

ул. „Илинденска“ бр. 226, Тетово

од 08:00 до 16:00 часот

Експозитура Гостивар

ул. „Иво Лола Рибар“ бр. 18, Гостивар

од 08:00 до 16:00 часот

Експозитура Дебар

ул. „8-ми Септември“ бр. 1/3, Дебар

од 08:00 до 16:00 часот

 

 

Во секое време на Ваше располагање се услугите достапни преку апликацијата за мобилно банкарство TTK M-bank, електронското банкарство TTK E-bank, како и мрежата банкомати на ТТК Банка АД Скопје.

 

 

ТТК Банка АД Скопје Ви го честита празникот!

 

 

 

Со почит,

ТТК Банка АД Скопје

 

Заштита на лични податоци Политика за приватност Политика за колачиња
Copyright ТТК БАНКА АД Скопје Народен Фронт 19А 1000 Скопје тел/факс: 02/3236-400 e-mail: ttk@ttk.com.mk мапа на сајтот предупредување