македонски shqip english
 
Физички лица
Трансакциски сметки
Платен промет
Картички
Кредити
Ризико кредитно животно осигурување
Ненаменски потрошувачки кредити за приматели на плата/пензија преку Банката
Депозити
Кусур штедење
Онлајн штедење
Мобилно банкарство
Електронско банкарство
Електронски сервиси за информирање
Менувачко работење
Трезорско работење
Апликации физички лица
Стандардна табела со податоци по одделни кредити и депозити
Правни лица
Сметки
Платен промет
Бизнис картички
Кредити
Депозити
Документарно работење
Електронско банкарство
Трезорско работење
Апликации правни лица
Работа со хартии од вредност
MoneyGram - меѓународен трансфер на пари

 

            ЧЛЕН НА

 

Референтни каматни стапки

 

Соопштенија за јавност 2020

Известување за неработен ден 5.6.2020 година (петок)

 

 

 

Почитувани клиенти,

 

Ве известуваме дека по повод претстојниот православен празник „Духовден“, филијалите и експозитурите на ТТК Банка АД Скопје нема да работат на 5.6.2020 година (петок).

 

На Ваше располагање се услугите достапни преку мобилното и електронското банкарство, како и мрежата на банкомати на ТТК Банка АД Скопје.

 

 

Со почит,

 

ТТК Банка АД Скопје

 

 

*4.6.2020 година

Заштита на лични податоци Политика за приватност Политика за колачиња
Copyright ТТК БАНКА АД Скопје Народен Фронт 19А 1000 Скопје тел/факс: 02/3236-400 e-mail: ttk@ttk.com.mk мапа на сајтот предупредување