македонски shqip english
 
Физички лица
Трансакциски сметки
Платен промет
Картички
Кредити
Ризико кредитно животно осигурување
Ненаменски потрошувачки кредити за приматели на плата/пензија преку Банката
Депозити
Кусур штедење
Онлајн штедење
Мобилно банкарство
Електронско банкарство
Електронски сервиси за информирање
Менувачко работење
Трезорско работење
Апликации физички лица
Стандардна табела со податоци по одделни кредити и депозити
Правни лица
Сметки
Платен промет
Бизнис картички
Кредити
Депозити
Документарно работење
Електронско банкарство
Трезорско работење
Апликации правни лица
Работа со хартии од вредност
MoneyGram - меѓународен трансфер на пари

 

            ЧЛЕН НА

 

Референтни каматни стапки

 

Соопштенија за јавност 2020

Известување за експозитурата на ТТК Банка АД Скопје во градот Дебар

Почитувани клиенти,

Во согласност со актуелната состојба и преземање активности за превенција и заштита од неконтролирано ширење на корона вирусот (COVID-19) Ве информираме дека експозитурата на ТТК Банка АД Скопје во Дебар времено нема да работи.

На Ваше располагање останува банкоматот поставен во рамки на експозитурата, како и банкоматите на другите банки од кои може да подигнувате готовина со Visa Classic картичките на ТТК Банка АД Скопје, при што провизијата за подигнување на готовина ќе биде надоместена од страна на ТТК Банка АД Скопје. При подигнување на готовина од банкоматите Ве потсетуваме да ги користите хигиенските препораки за заштита од вирусот.

Останете безбедни дома и реализирајте ги Вашите денарски трансакции без трошоци преку електронското и мобилното банкарство на ТТК Банка АД Скопје!

Чувајте го Вашето здравје и здравјето на другите!

Ви благодариме на разбирањето.

 

Со почит,

ТТК Банка АД Скопје

 

*18.03.2020 година

Заштита на лични податоци Политика за приватност Политика за колачиња
Copyright ТТК БАНКА АД Скопје Народен Фронт 19А 1000 Скопје тел/факс: 02/3236-400 e-mail: ttk@ttk.com.mk мапа на сајтот предупредување