македонски shqip english
 
Физички лица
Трансакциски сметки
Платен промет
Картички
Кредити
Ризико кредитно животно осигурување
Ненаменски потрошувачки кредити за приматели на плата/пензија преку Банката
Депозити
Кусур штедење
Онлајн штедење
Мобилно банкарство
Електронско банкарство
Електронски сервиси за информирање
Менувачко работење
Трезорско работење
Апликации физички лица
Стандардна табела со податоци по одделни кредити и депозити
Правни лица
Сметки
Платен промет
Бизнис картички
Кредити
Депозити
Документарно работење
Електронско банкарство
Трезорско работење
Апликации правни лица
Работа со хартии од вредност
MoneyGram - меѓународен трансфер на пари

 

            ЧЛЕН НА

 

Референтни каматни стапки

 

Соопштенија за јавност 2020

Известување за работното време на експозитурите и филијалите за време на Новогодишните празници

 

 

Почитувани корисници,

 

Ве известуваме дека, по повод претстојните Новогодишни празници, експозитурите и филијалите на ТТК Банка АД Скопје ќе работат со следното работно време:

  • на 31-ви декември 2020 година (четврток), со работно време до 13:30 часот;
  • на 1-ви јануари 2021 година (петок), неработен ден;
  • на 2-ри јануари 2021 година (сабота), со редовно работно време.

Во секое време на Ваше располагање се услугите достапни преку апликацијата за мобилно банкарство TTK M-bank, електронското банкарство TTK E-bank, како и мрежата банкомати на ТТК Банка АД Скопје. 

 

 

ТТК Банка АД Скопје Ви ги честита Новогодишните празници и Ви посакува безгрижна, среќна и успешна година!

 

 

 

Со почит,

ТТК Банка АД Скопје

 

Заштита на лични податоци Политика за приватност Политика за колачиња
Copyright ТТК БАНКА АД Скопје Народен Фронт 19А 1000 Скопје тел/факс: 02/3236-400 e-mail: ttk@ttk.com.mk мапа на сајтот предупредување