македонски shqip english
 
Физички лица
Трансакциски сметки
Платен промет
Картички
Кредити
Ризико кредитно животно осигурување
Ненаменски потрошувачки кредити за приматели на плата/пензија преку Банката
Депозити
Кусур штедење
Онлајн штедење
Мобилно банкарство
Електронско банкарство
Електронски сервиси за информирање
Менувачко работење
Трезорско работење
Апликации физички лица
Стандардна табела со податоци по одделни кредити и депозити
Правни лица
Сметки
Платен промет
Бизнис картички
Кредити
Депозити
Документарно работење
Електронско банкарство
Трезорско работење
Апликации правни лица
Работа со хартии од вредност
MoneyGram - меѓународен трансфер на пари

 

            ЧЛЕН НА

 

Референтни каматни стапки

 

Соопштенија за јавност 2020

Известување за промена на локација на експозитура Кичево

 

Почитувани корисници,

Ве известуваме дека експозитурата на ТТК Банка АД Скопје во Кичево на ул. „Кузман Јосифовски Питу“ бр. 10, Кичево, продолжува со работа на нова локација на бул. „Ослободување“ бр. 1, Кичево, со редовно работно време од понеделник до петок, од 08:00 до 16:00 часот. Во рамките на експозитурата ќе функционира и банкомат 24/7.

И понатаму остануваат достапни услугите преку банкоматот 24/7 (исплата на средства, проверка на состојба на сметка, промена на ПИН итн.) лоциран на досегашната локација на ул. „Кузман Јосифовски Питу“ бр. 10, Кичево.

Во секое време на Ваше располагање се услугите достапни преку апликацијата за мобилно банкарство TTK M-bank, електронското банкарство TTK E-bank, како и мрежата банкомати на ТТК Банка АД Скопје.

 


 

Со почит,

ТТК Банка АД Скопје

 

* објавено на 21.12.2020 година

Заштита на лични податоци Политика за приватност Политика за колачиња
Copyright ТТК БАНКА АД Скопје Народен Фронт 19А 1000 Скопје тел/факс: 02/3236-400 e-mail: ttk@ttk.com.mk мапа на сајтот предупредување