македонски shqip english
 
Физички лица
Трансакциски сметки
Платен промет
Картички
Кредити
Ризико кредитно животно осигурување
Ненаменски потрошувачки кредити за приматели на плата/пензија преку Банката
Депозити
Кусур штедење
Онлајн штедење
Мобилно банкарство
Електронско банкарство
Електронски сервиси за информирање
Менувачко работење
Трезорско работење
Апликации физички лица
Стандардна табела со податоци по одделни кредити и депозити
Правни лица
Сметки
Платен промет
Бизнис картички
Кредити
Депозити
Документарно работење
Електронско банкарство
Трезорско работење
Апликации правни лица
Работа со хартии од вредност
MoneyGram - меѓународен трансфер на пари

 

            ЧЛЕН НА

 

Референтни каматни стапки

 

Соопштенија за јавност 2020

Известување за промена на локација на банкомат во Битола

Почитувани корисници,

 

Ве известуваме дека банкоматот на ТТК Банка АД Скопје на ул. „Столарска“ бр. 1, Битола, кај Агенцијата за недвижности „Дора“, е поставен на нова локација на ул. „Маршал Тито“ бр. 18 во рамките на пицеријата „Метро“ - Битола.

 

Ве потсетуваме дека повлекувањето средства со Visa Classic дебитната картичка на ТТК Банка АД Скопје на сите банкомати на Банката е без провизија.

 

Во секое време на Ваше располагање се услугите достапни преку апликацијата за мобилно банкарство TTK M-bank, електронското банкарство TTK E-bank, како и мрежата банкомати на ТТК Банка АД Скопје.

 

Со почит,

ТТК Банка АД Скопје

 

* објавено на 12.11.2020 година

Заштита на лични податоци Политика за приватност Политика за колачиња
Copyright ТТК БАНКА АД Скопје Народен Фронт 19А 1000 Скопје тел/факс: 02/3236-400 e-mail: ttk@ttk.com.mk мапа на сајтот предупредување