македонски shqip english
 
Физички лица
Трансакциски сметки
Платен промет
Картички
Кредити
Ризико кредитно животно осигурување
Ненаменски потрошувачки кредити со ризико животно осигурување за приматели на плата/пензија преку Банката
Депозити
Кусур штедење
Онлајн штедење
Мобилно банкарство
Електронско банкарство
Електронски сервиси за информирање
Менувачко работење
Трезорско работење
Апликации физички лица
Правни лица
Сметки
Платен промет
Бизнис картички
Кредити
Депозити
Документарно работење
Електронско банкарство
Трезорско работење
Апликации правни лица
Работа со хартии од вредност
MoneyGram - меѓународен трансфер на пари

 

            ЧЛЕН НА

 

Референтни каматни стапки

 

Соопштенија за јавност 2020

Известување за неработен ден 15.7.2020 година (среда)
 
 
Почитувани клиенти,

Ве известуваме дека заради одржување на предвремените парламентарни избори во државата, филијалите и експозитурите на ТТК Банка АД Скопје нема да работат на 15.7.2020 година (среда).
 
На Ваше располагање се услугите достапни преку мобилното и електронското банкарство, како и мрежата на банкомати на ТТК Банка АД Скопје.
 
 
Со почит, 
ТТК Банка АД Скопје


*14.7.2020 година

Copyright ТТК БАНКА АД Скопје Народен Фронт 19А 1000 Скопје тел/факс: 02/3236-400 e-mail: ttk@ttk.com.mk мапа на сајтот предупредување