македонски shqip english
 
Физички лица
Трансакциски сметки
Платен промет
Картички
Кредити
Премиум пакети за приматели на плата преку банката
Депозити
Електронски сервиси за информирање
Електронско банкарство
Мобилно банкарство
Менувачко работење
Трезорско работење
Апликации физички лица
Правни лица
Сметки
Платен промет
Бизнис картички
Кредити
Депозити
Документарно работење
Електронско банкарство
Трезорско работење
Апликации правни лица
Работа со хартии од вредност
MoneyGram - меѓународен трансфер на пари

Известување за експозитура Кривогаштани


Почитувани корисници,

 

Ве известуваме дека експозитура Кривогаштани на ул. „Маршал Тито“ бр.81 во општина Кривогаштани престанува со работа.

Банкарските активности може да ги извршувате во најблиската експозитура на ТТК Банка, во Прилеп, на ул. „Борис Кидрич“ бб, Прилеп, со редовно работно време од понеделник до петок од 8.00 до 16.00 часот и сабота од 9.00 до 13.00 часот.

ТТК Банка и понатаму останува ваша поддршка при користењето на потребните финансиски производи и услуги. 

 

Со почит,

ТТК Банка АД Скопје


 

Промена на пасивните каматни стапки на физички и правни лица од 1.2.2017 година
Известување за експозитура Кривогаштани
Известување за шалтер Брвеница
Интервју со проф. д-р Драгољуб Арсовски, Претседател на Управниот Одбор на ТТК Банка во месечниот бизнис магазин "Економија и бизнис"

 

 

Copyright ТТК БАНКА АД Скопје Народен Фронт 19А 1000 Скопје тел/факс: 02/3236-400 e-mail: ttk@ttk.com.mk мапа на сајтот предупредување