македонски shqip english
 
Физички лица
Трансакциски сметки
Платен промет
Картички
Кредити
Ризико кредитно животно осигурување
Премиум СМАРТ пакет за приматели на плата/пензија преку Банката
Депозити
Кусур штедење
Онлајн штедење
Мобилно банкарство
Електронско банкарство
Електронски сервиси за информирање
Менувачко работење
Трезорско работење
Апликации физички лица
Правни лица
Сметки
Платен промет
Бизнис картички
Кредити
Депозити
Документарно работење
Електронско банкарство
Трезорско работење
Апликации правни лица
Работа со хартии од вредност
MoneyGram - меѓународен трансфер на пари

 

            ЧЛЕН НА

 

Соопштенија за јавност 2017

Известување за шалтер Брвеница


Почитувани корисници,

Ве известуваме дека шалтерот Брвеница на ул. „Маршал Тито“ бр.94 во општина Брвеница престанува со работа.

             Банкарските активности може да ги извршувате во најблиската експозитура на ТТК Банка, „Илинденска“, на ул. „Илинденска“ бр.226 во Тетово, а на ваше располагање се и останатите деловни единици во Тетово.

Филијала/експозитури/шалтер во Тетово

Адреса

Телефон 02/32 47 000    лок.

Работно време

Kонтакт

понеделник – петок

сабота

Филијала Тетово

бул. „Илинденска" бр.2б Булевар, Тетово

208

08.00 до 18.00

09.00 до 13.00

Натка Кирова Јонузи

02/32 47 000 лок. 201

natka.kirova@ttk.com.mk

Експозитура Тетово ПП

ул. „Илирија" бр.40, Тетово

242, 244

08.00 до 16.00

 /

Азби Махмуди             

02/32 47 000 лок. 241

azbi.mahmudi@ttk.com.mk

Експозитура Тетово АРМ

ул. „Методиј Андонов Ченто" бр.4, Тетово

252

08.00 до 16.00

 /

Наташа Томоска Василевски

02/32 47 000 лок. 251

natasa.tomoska@ttk.com.mk

Експозитура Тетово Илинденска

ул. „Илинденска" бр.226, Тетово

271

08.00 до 16.00

/

Мирослав Мисоски

02/32 47 000 лок. 272

miroslav.misoski@ttk.com.mk

Шалтер Тетово Палма мол

ул. „Скопски пат" бр.8, Тетово

261, 262

10.00 до 18.00

10.00 до 18.00

Азби Махмуди

02/32 47 000 лок. 241

azbi.mahmudi@ttk.com.mk

 

ТТК Банка и понатаму останува ваша поддршка при користењето на потребните финансиски производи и услуги. 

 

Со почит,

ТТК Банка АД Скопје

*објавено на 13.1.2017 година.


 

Интервју со Претседателот на Управен одбор на ТТК Банка АД Скопје д-р Драгољуб Арсовски за „Денар.мк“ - „Ефикасни и достапни и во услови на здравствена криза“
Известување за предвремена исплата на пензиите од 26-ти ноември 2020 година
Известување за четвртото издание на едукативниот настан „Денови на финансиската писменост“
Известување за времено затворање на експозитура Куманово 1
Известување за промена на локација на банкомат во Битола
ТТК Банка АД Скопје ја прошири деловната мрежа со нова експозитура во Кавадарци
Известување за исплата на паричните права од социјална и детска заштита од 4-ти ноември
ТТК Банка АД Скопје со нова експозитура во Скопје, Дебар Маало
ТТК Банка предупредува на лажно претставување со злоупотреба на името на Банката
Јавен повик за учество на XXXV седница на Собранието на акционери на ТТК Банка АД Скопје
Поволно штедење во ТТК Банка АД Скопје со промотивните депозити за физички лица - ПРОМО ФИКС во денари и во евра
Без трошоци за одобрување и администрирање за кредитите со РИЗИКО кредитно животно осигурување до 31.12.2020 година
Интервју со Претседателот на Управниот одбор на ТТК Банка д-р Драгољуб Арсовски за „Фактор“: Кризата се ширеше побрзо и од вирусот, ТТК Банка одговори силно на предизвиците
Известување за промена на работното време на филијалите и експозитурите од 1.6.2020 година

Copyright ТТК БАНКА АД Скопје Народен Фронт 19А 1000 Скопје тел/факс: 02/3236-400 e-mail: ttk@ttk.com.mk мапа на сајтот предупредување